حذف مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی 97 - کنکور | مشاوره کنکور | انتخاب رشته | کارشناسی ارشد | پزشکی | کتاب

خبرهای ویژه

» اخبار کنکور » حذف مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۹:۴۶

 کد خبر: 17224
 28 بازدید

مرحله تکمیل ظرفیت برای کنکور کارشناسی ارشد گروه پزشکی در سال ۹۷ اجرا نمی شود. به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت گفت: مرحله تکمیل ظرفیت برای دانشگاه های علوم پزشکی در کنکور ارشد رشته های علوم پزشکی در سال ۹۷ نخواهیم داشت.

حذف مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی ۹۷

دکتر آبتین حیدرزاده رئیس مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت در این باره افزود: طبق مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو برای سال ۹۷ هیچ برنامه ای برای تکمیل ظرفیت در کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه ها اجرا نمی شود و این موضوع برای رشته های علوم پزشکی نیز صادق است. پیش از این اعلام شده بود […]

حذف مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد پزشکی ۹۷

دکتر آبتین حیدرزاده رئیس مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت در این باره افزود: طبق مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو برای سال ۹۷ هیچ برنامه ای برای تکمیل ظرفیت در کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه ها اجرا نمی شود و این موضوع برای رشته های علوم پزشکی نیز صادق است.

پیش از این اعلام شده بود که تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۷ برای دوره های زیرمجموعه وزارت علوم برگزار نخواهد شد.

گفتنی است قبلاً از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شده بود که در صورت اعلام درخواست از سوی دانشگاه هایی بعد از زمان انتخاب رشته محل مجوزی کسب کرده و یا به هر دلیل متعاقباً ظرفیت جدید اعلام کرده باشد و یا دانشگاه هایی که به دلایل مختلف ظرفیت پذیرش آنها تکمیل نشده، امکان برگزاری تکمیل ظرفیت ارشد ۹۷ وزارت بهداشت وجود دارد.

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار کنکور , تحصیلات تکمیلی
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.