سوالات امتحانات نهایی باز هم لو رفت - کنکور | مشاوره کنکور | انتخاب رشته | کارشناسی ارشد | پزشکی | کتاب

خبرهای ویژه

» کنکور سراسری » سوالات امتحانات نهایی باز هم لو رفت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۴۰

 کد خبر: 17077
 34 بازدید

سوالات امتحانات نهایی باز هم لو رفت

سوالات امتحانات نهایی باز هم لو رفت به نقل از (کنکور وی آی پی (اخبار کنکور)-تکنیک، جزوه و منابع کنکور)+ به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چند سالی است امتحانات نهایی دانش‌آموزان به بازاری برای کسب درآمد توسط افراد فرصت طلب تبدیل شده است. بازاری که با سوءاستفاده از نوجوانان کشور به بهانه فروش امتحانات نهایی، […]

سوالات امتحانات نهایی باز هم لو رفت

سوالات امتحانات نهایی باز هم لو رفت

به نقل از (کنکور وی آی پی (اخبار کنکور)-تکنیک، جزوه و منابع کنکور)+

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چند سالی است امتحانات نهایی دانش‌آموزان به بازاری برای کسب درآمد توسط افراد فرصت طلب تبدیل شده است. بازاری که با سوءاستفاده از نوجوانان کشور به بهانه فروش امتحانات نهایی، درآمدهایی را نصیب برخی افراد می‌کند.

این شبکه‌ها که عمدتا در فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی یا اینستاگرام فعالیت می‌کنند، صبح روز امتحان سوالات را به دست مشتریان خود می‌رسانند و برای خرداد ۹۷ فعالیت آنها برای تبلیغات و بازارگرمی چند هفته مانده به زمان برگزاری امتحانات نهایی آغاز شد و اولین امتحان دانش‌آموزان که روز گذشته با درس دین و زندگی آغاز شد، با لو رفتن سوالات همراه بود و طبق اعلام دانش‌آموزان سوالات قبل از شروع امتحان در دست برخی افراد بود.

تعداد کانال‌های فروش سوالات کم هم نیست، قیمت‌ها نیز متفاوت است از ۳۰ هزار تومان برای درس دینی تا ۷۰ هزار تومان برای دروس عمومی و ۹۰ هزار تومان برای دروس تخصصی.

 

 

منبع


برچسب ها : ,
دسته بندی : کنکور سراسری
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.